Tablica informacyjna do prezentacji materiałów – jaką wybrać?

Dodano: 2016-07-07 Przez: admin


 
Niezbędne wszędzie tam, gdzie chce się prezentować informacje dla klientów lub petentów – tablice informacyjne umieszczane są w siedzibach firm, urzędach, również na zewnątrz obiektów. Dzisiaj można zakupić je w różnych wariantach i dopasować indywidualnie do planowanego miejsca montażu oraz do informacji, które mają się w nich znaleźć.
 
Tablice informacyjne do prezentacji materiałów najczęściej mają formę gablot – są wówczas zamykane i znajdujące się wewnątrz druki nie są narażone na czynniki zewnętrzne. Również można zakupić je w wariantach otwartych – są one montowane przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń i umieszcza się w nich materiały, które nie prezentują sobą wysokiej wartości, na przykład wydruki, materiały reklamowe.
 
W sprzedaży znajduje się wiele różnych typów tablic informacyjnych do eksponowania materiałów. Najczęściej są one produkowane z aluminiowych profili, które anodowane są na kolor srebrnym – dzięki temu są lekkie, wytrzymałe i mogą wpasować się w każdą przestrzeń. Tablice mogą być również wykonane z elementów metalowych malowanych proszkowo na dowolny kolor, na przykład czarny – wyglądają wtedy jak kute.
 
Trzeba również wybrać rodzaj części, na której dokonuje się ekspozycji. Najczęściej jest ona wykonana z blachy magnetycznej, dlatego można na niej łatwo umieszczać różnego rodzaju elementy z wykorzystaniem magnesów. Tablica może być również wykończona korkiem lub zwykła blachą lub PCV, gdy odpowiada wymiarom kartki A4, A3 czy innych.
 
Tablicę można również wybrać jako stojącą lub wiszącą na ścianie. Tablice stojące są mobilne można łatwo zmieniać ich miejsce – mogą być one wykończone jedną nogą, dwoma nogami lub też mogą mieć formę standów. Tablice te można kupić także jako dwustronne lub jednostronne. Także są one dostępne w wariantach podwójnych czy potrójnych jak parawan.
 
Jeżeli chcesz zdecydować się na zakup tablicy, dużo ofert znajdziesz przez internet. Wpisz do wyszukiwarki słowa „tablice informacyjne warszawa”, aby znaleźć oferty w danym mieście. Zamówienia na tablice informacyjne można składać też on-line.
 
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy