Gry escape room Warszawa – uwolnij się z zamkniętego pokoju!

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Atrakcje, typu gry escape room Warszawa szturmem weszły na rynek, zyskując szerokie grono sympatyków, które stale się powiększa. Dla wielu ludzi tego typu rozrywka stała się pasją i odwiedzają escape roomy regularnie, w różnych miastach.
Gry escape room Warszawa to profesjonalnie przygotowane pokoje zagadek, które mają jeden cel – znaleźć klucz do wyjścia z zamkniętego pomieszczenia. Aby to osiągnąć trzeba się nieźle nagłówkowa. Zdobycie klucza lub kodu otwierającego drzwi nie jest wcale takie proste. Trzeba rozwikłać szereg mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek. Najpierw jednak, trzeba dokładnie przeszukać całe pomieszczenie. Liczy się tu zatem nie tylko czas i spryt, ale także dobrze jest mieć w sobie żyłkę detektywistyczną.
Gry escape room Warszawa to różne poziomy zaawansowania. Tworzone są pokoje zagadek zarówno dla początkujących uciekinierów, jak i dla „starych wyjadaczy”. Atrakcje te cechują ciekawe, oparte na interesującej fabule scenariusze. Każda ekipa wchodząca do pokoju, otrzymuje zarys scenariusza. Twórcy często wykorzystują motywy kryminalne. Ale jednak nie tylko. Powstają także escape roomy, które straszą, które są oparte na wydarzeniach historycznych, a także i takie, które „rozgrywają” się np. na zamkniętych oddziałach zakładu psychiatrycznego, czy w wagonie wożącym do więzienia. Zawsze chodzi jednak o to samo – wydostać się, nim minie przeznaczony na to czas.

Gry escape room Warszawa – zabawa dla całej rodziny

Gry escape room Warszawa są rozrywką przeznaczoną dla każdego, niezależnie od wieku. Zapraszamy zatem na miłe, rodzinne popołudnie, bądź popołudnie spędzone w gronie przyjaciół. Jest to nietypowa forma spędzania czasu, gdyż polega na myśleniu i rozwiązywaniu zagadek. Każdemu sympatykowi łamigłówek polecamy nasze Gry escape room Warszawa. Zbierz żądną przygód ekipę i zarezerwuj termin. Świetna zabawa gwarantowana!
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy